קישור לעיתון “דורותון” ובו דיווח על קבלת אות ציון לשבח על שיפור חוויית המטופל בתקופת הקורונה בתחרות צוותי שיפור.לחצו על התמונה לקריאת הכתבה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קישורים לפרסומים אודות האגודה לצוותי שיפור ושש סיגמא

השבוע נערכה התחרות הארצית לצוותי שיפור ושש סיגמא

האגודה שמה לה למטרה את הקידום וההטמעה של פעילות צוותי השיפור וצוותי שש סיגמא במדינת ישראל: בחמשת המושבים שפטו כ-30 שופטים מקצועיים מטעם האגודה, וביניהם גם ד”ר שלהבת צור, ראש המחלקה להנדסת איכות ואמינות במכללה האקדמית כנרת
האגודה הישראלית לצוותי שיפור ושש סיגמא (בשמה הקודם האגודה לחוגי איכות בישראל) האגודה שמה לה למטרה את הקידום וההטמעה של פעילות צוותי השיפור וצוותי שש סיגמא במדינת ישראל. במסגרת פעולותיה האגודה מקיימת תחרות ארצית על שם מי שעמד בראשה במשך מספר שנים – יהודה ארד ז”ל.

השנה נערכה התחרות במתכונת מיוחדת באמצעות יישום ה”זום” והשתתפו בה 43 צוותים בחמישה מושבים. בחמשת המושבים שפטו כ-30 שופטים מקצועיים מטעם האגודה, וביניהם גם ד”ר שלהבת צור, ראש המחלקה להנדסת איכות ואמינות במכללה האקדמית כנרת.

תמונה: באדיבות המכללה האקדמית כנרת

תמונה: באדיבות המכללה האקדמית כנרת

 

הפעם לראשונה הצטרפו ארגונים חדשים לתחרות : חיל השלום היהודי , מכון הלב של בית החולים איכילוב, ארגון אלמנות ויתומי צה”ל, משרד החוץ, משרד התקשורת, מרכז רפואי דורות , אינדיגו והמרכז הרפואי פורייה והם התמודדו נגד צוותים “ותיקים” מרפא”ל , מכיל: מפעלי ים המלח, חברת הברום ,פריקלאס ים המלח ,רותם דשנים , מרשות המיסים (צוותים מיחידות שונות של הרשות) מצה”ל חיל רפואה , חיל האוויר .

תמונה: באדיבות המכללה האקדמית כנרת

תמונה: באדיבות המכללה האקדמית כנרת

 

ההתמודדות היתה ב 5 מושבים והצוות שזכה בציון הגבוה ביותר בכל אחד מהמושבים הללו עלה לתחרות הגמר שבסופה נקבע כי צוות מרשות המיסים/חטיבת שומה וביקורת שפעל להפחית את הנטל הביורוקרטי על הורים לילדים עם מוגבלות – זכה במקום הראשון.

להלן טבלת הגמר :

 

מושב צוות מס’ הארגון שם הצוות
1 1 רשות המיסים/פקיד שומה גוש דן

 

שיפור וייעול טכנולוגי בהליך גביית מס אמת בחברות העוסקות בתחום ה- Online Gamin

 

 

2 30 צה”ל – (חיל האוויר) – ירפ”א 112 לישון עם האויב – “פישפשים”
3 25 מפעלי ים המלח שיפור חלזון הזנה
4 32 רשות המיסים/ חטיבת שומה וביקורת הפחתת הנטל הבירוקרטי במתן הטבות מס להורים לילדים עם מוגבלות
5 29 צה”ל / מחלקת נפגעים “מעומק המחשבה ורוחב הלב” גיבוש תפיסת תפקיד לצורך מתן מענה מקצועי איכותי ואחיד למשפחות שכולות.