ראשי הנחיות וטפסים גלריית תמונות פרסומים יצירת קשר
אודות האגודה הישראלית לצוותי שיפור ושש סיגמא (ע"ר)
האגודה הישראלית לצוותי שיפור ושש סיגמא (בשמה הקודם האגודה לחוגי איכות בישראל) נוסדה בשנת 1987 ושמה לה למטרה את הקידום וההטמעה של פעילות צוותי השיפור וצוותי שש סיגמא במדינת ישראל. במסגרת פעולותיה האגודה מקיימת תחרות ארצית על שם מי שעמד בראשה במשך שנים – יהודה ארד ז"ל .
תגובות: -1   צפיות: -1
 
הזוכים במקום הראשון בתחרות האגודה
2018 - אופטימיזציה לכיול קווינם - צה"ל חיל האויר
2017 צוות צמצום אירועי אלימות - בית אקשטיין
2016 - רשות המסים – מנהל המכס
2015 – חיל האוויר – הספקי תקיפה
2014 – רפא"ל – שיפור תהליכי הכללת סוללות תרמיות
2013 - תרכובות ברום – שולחנות מגנטיים
2012 - צה"ל – אט"ל – אוגדה 36
2010 - רפא"ל: תגבור קו ייצור מעטפות חומר
2009 - צה"ל - אט"ל – מרכז הובלה - שמירת רמת הזמינות והכשירות של נגררי הטנקים
2008 - צה"ל – אט"ל :שיפור זמינות שפופרות למכשירי ראיית לילה לצה"ל
2007 - כרמל אולפינים בע"מ: מניעת סתימות במחליפי חום פלטות
2006 - צה"ל מרפ"א מרכז: הפחתת שיעור צילומי רנטגן חוזרים.
 
בית אקשטיין ניצח בתחרות השנתית של האגודה לצוותי שיפור - פורסם בכלכליסט
ארגון בית אקשטיין מקבוצת דנאל, המפעיל שירותי דיור, חינוך ותעסוקה לאלפי אנשים עם מוגבלות, זכה במקום הראשון בתחרות השנתית של האגודה לצוותי שיפור ושש סיגמא. במהלך חודש יוני 2017 נערכו ביקורים של הנהלת האגודה בבית אקשטיין וכן בבית המכס אשדוד, שם זכה צוות רשות המסים במקום הראשון בתחרותצוותי שיפור 2016.
תגובות: 0   צפיות: 29
שש סיגמא / ד"ר פבל גרבוב
תורת הניהול הצומחת במהירות הרבה ביותר בתעשייה העולמית כיום היא "6 סיגמא". זוהי תורה המתרכזת בפתרון בעיות רב-עוצמה ובמתודולוגיה של אופטימיזציה של תהליכי הייצור, שחסכה בעשר השנים האחרונות לחברות שהנהיגו אותה עשרות מיליארדי דולרים. "6 סיגמא" פותחה באמצע שנות ה-80 בחברת "מוטורולה" בארה"ב, אך התפרסמה רק לאחר שחברת "ג'נרל אלקטריק" הפכה אותה למוקד האסטרטגיה העסקית שלה בשנת 1995.
תגובות: -1   צפיות: -1
"קול קורא" הכנס השנתי של הפורום הישראלי לניהול ידע 2017
את התקצירים יש לשלוח עד תאריך 22.2.17. כל המעוניין ויש לו רעיון ל: מסלול TED (עד 15 דקות), הרצאות (עד 30 דקות), Case Studies (עד 45 דקות), סדנאות (עד 60 דקות). נא לפנות עם תקציר מוצע אל: moria@kmrom.com
תגובות: -1   צפיות: -1
פרסומים בפייסבוק תחרות 2016
צוותי שיפור של רשות המסים זכו במקומות הראשון והשני וכן בציון לשבח בתחרות הארצית של האגודה הישראלית לצוותי שיפור. יו"ר האגודה, משה קליימן: "מינהל המכס ברשות המסים עשה בתחרות זו היסטוריה! שלחו ארבעה צוותים שגרפו את כל הקופה.
תגובות: -1   צפיות: -1
צוותי שיפור - כדאי הרבה יותר
פרסום בחוברת "איכות". כיצד מניעים את האנשים בארגון לרדוף אחר בעיות ולפתור אותן בחוכמה? כיצדיוצרים אווירה של ניהול ידע ודחף לשיפור מתמיד? כיצד רוקמים תשתית ארגונית מוכוונת מצויינות ומשובצת מנועי התייעלות? השיטה זמינה לכל ארגון, ובמקומות שהיא מופעלת בדרך הנכונה היא מניבה יחס עלות תועלת חיובי ענק.
תגובות: -1   צפיות: -1
מידעון צ.א.ל.ה ינואר 2011
ינואר 2011. צוות בית ספר לטבע השתתף וזכה בתעודת הערכת בתחרות צוותי שיפור ארצית. הצוות זכה לשבחים משופטי התחרות ומהמארגנים. את הצוות שפעל במהלך השנה האחרונה יצגו תלמידות בית הספר, אימהות ומורה מבית הספר. הצוות שפעל פעל בשיתוף פעולה בין צאלה, עמותת "חברה רצויה" ובית הספר, בחן את הדרכים לשינוי העמדות וההתנהגות של תושבים ביחס לסירוס ועיקרו חתולים וכלבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
פרסום ב"עובד ישראל" - מעריב
מאת: רותי אשל, מנהלת "עובד ישראל". "עובד ישראל" ממשיך במסורת ארוכת שנים מ-1975. במהלך שנים אלו, הצלחנו ללכד סביבו מאות חברות, ארגונים ומפעלים מכל מגזרי המשק - תעשיה, שירותים וביטחון. אנו עוקבים אחר תמורות במערכת יחסי העבודה. הדגש על ערכים למנהיגות הפרט, שיטות ניהול חדשניות, איכות חיים ועבודת צוות במקום העבודה. בראש סולם הערכים לבחירת המצטיינים הצבנו את האיכות, המצויינות והיצירתיות.
תגובות: -1   צפיות: -1